




Penzion Daniel
Penzion Daniel nabízí celoroční ubytování ve Všechnově u Tábora, a to ve vybavených jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích s vlastní koupenou a wifi připojením.
Penzion Daniel umožňuje svým hostům ubytování i se svými domácími mazlíčky a v ceně za pobyt zahrnuje také poskytované snídaně.
Možnost parkování přímo u penzionu.
Pokoje
Penzion Daniel Tábor

Dvoulůžkový pokoj - oddělené postelePenzion Daniel
Maximálny počet osôb: 2
Postele:
Penzion Daniel ponuka 3 x `Dvoulůžkový pokoj - oddělené postele`

Jednolůžkový pokojPenzion Daniel
Maximálny počet osôb: 1
Postele:
Penzion Daniel ponuka 3 x `Jednolůžkový pokoj`

Dvoulůžkový pokoj - manželská postelPenzion Daniel
Maximálny počet osôb: 2
Postele:
Penzion Daniel ponuka 3 x `Dvoulůžkový pokoj - manželská postel`