




Penzion Krkonoše
Pensjonat znajduje się w miejscowości Mladé Buky, w pobliżu ski - parku, pola golfowego, z wyjątkowym widokiem na Karkonosze. Pensjonat jest otoczony ogrodem z licznymi drzewami owocowymi, orzechami laskowymi. Do dyspozycji zmotoryzowanych gości jest przyległy parking.
Pokoje
Penzion Krkonoše Mladé Buky

Apartmán 4 SuperiorPenzion Krkonoše
Maksymalna ilość osób: 8
Łóżka:
Penzion Krkonoše oferuje 3 x `Apartmán 4 superior`

Apartmán 5 DeluxePenzion Krkonoše
Maksymalna ilość osób: 8
Łóżka:
Penzion Krkonoše oferuje 3 x `Apartmán 5 deluxe`

Apartmán 3 s výhledem na horyPenzion Krkonoše
Maksymalna ilość osób: 4
Łóżka:
Penzion Krkonoše oferuje 3 x `Apartmán 3 s výhledem na hory`

Apartmán 1 ExecutivePenzion Krkonoše
Maksymalna ilość osób: 8
Łóżka:
Penzion Krkonoše oferuje 3 x `Apartmán 1 executive`

Apartmán 2+2Penzion Krkonoše
Maksymalna ilość osób: 4
Łóżka:
Penzion Krkonoše oferuje 3 x `Apartmán 2+2`