




Hotel Ebeka
Rooms
Hotel Ebeka Bílá

Dvoulůžkový pokoj bez soc. zařízeníHotel Ebeka
In price included: VAT
Maximum number of people: 2
Beds:
Hotel Ebeka offers 6 x `Dvoulůžkový pokoj bez soc. zařízení`

Čtyřlůžkový pokoj bez soc. zařízeníHotel Ebeka
In price included: VAT
Maximum number of people: 4
Beds:
Hotel Ebeka offers 6 x `Čtyřlůžkový pokoj bez soc. zařízení`

Dvoulůžkový pokoj se soc. zařízenímHotel Ebeka
In price included: VAT
Maximum number of people: 2
Beds:
Hotel Ebeka offers 2 x `Dvoulůžkový pokoj se soc. zařízením`

Pětilůžkový pokoj se soc. zařízenímHotel Ebeka
In price included: VAT
Maximum number of people: 5
Beds:
Hotel Ebeka offers 3 x `Pětilůžkový pokoj se soc. zařízením`