




Hotel Labe
Hotel Labe se nachází turistickém a horolezeckém ráji, v Českém Švýcarsku. Přirozeným centrem Českého Švýcarska je obec Hřensko, která leží při ústí říčky Kamenice a řeky Labe. V hotelu Labe naleznete celoročně příjemný pobyt s kapacitou 63 místy v restauraci a 36 lůžky na pokojích.
Pokoje
Hotel Labe Hřensko

Dvoulůžkový s možností přistýlkyHotel Labe
V ceně zahrnuto: DPH
Maximální počet osob: 3
Postele:
Hotel Labe nabízí 7 x `Dvoulůžkový s možností přistýlky`

DvoulůžkovýHotel Labe
V ceně zahrnuto: DPH
Maximální počet osob: 2
Postele:
Hotel Labe nabízí 5 x `Dvoulůžkový`

Třílůžkový s možností přistýlkyHotel Labe
V ceně zahrnuto: DPH
Maximální počet osob: 4
Postele:
Hotel Labe nabízí 3 x `Třílůžkový s možností přistýlky`